Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 59 Głosów - 3.31 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terminy ferii zimowych w 2012 roku
Autor Wiadomość
Ryszard Offline
Junior Member
**

Ilość postów: 17
Terminy ferii zimowych w 2012 roku
No proszę, tym razem wyjątkowo szybko, bo jeszcze w 2010 roku poznaliśmy terminy, w jakich odbędą się ferie zimowe w 2012 roku.
Znane są już daty ferii zimowych dla wszystkich województw oraz miast i regionów, więc wiemy, kiedy odbędą się ferie zimowe w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, trójmieście, na śląsku, czy zagłębiu...

Najszybciej ferie zimowe rozpoczną się w województwie dolnośląskim, mazowieckim, opolskim i zachodniopomorskim. W międzyczasie rozpoczną się ferie zimowe w podlaskim i warmińsko-mazurskim, a potem w województwie lubelskim, łódzkim, podkarpackim, pomorskim i śląskim.
Najpóźniej odbędą się ferie zimowe w województwie kujawsko-pomorskim, lubelskim, małopolskim świętokrzyskim i wielkopolskim.

Wszystko jak zwykle na stronie www.terminyferii.pl
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.12.2011 11:08 przez administrator.)
26.12.2010 19:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Zacytuj ten post w odpowiedzi
administrator Offline
Administrator

Ilość postów: 11
RE: Terminy ferii zimowych w 2012 roku
No proszę, jakoś szybko nastąpiła informacja w tym roku...
terminyferii.pl ma jakieś dodatkowe informacje, czy skąd? Jakoś nie słyszałem, aby ministerstwo już podało daty - chyba, że robi to przez tą stronę, nie wiem...

W każdym razie ferie zimowe w 2012 roku wyglądają bardzo podobnie do tegorocznych. Rozpoczęcia i zakończenia są przesunięte w odniesieniu do tego roku o 1 dzień no i oczywiście województwa, czy grupy województw się pozmieniało -- o czym już napisałeś.

W zasadzie nie jest nic tak ważne, jak to aby ferie zimowe 2012 były śnieżnobiałe i przyniosły dużo radości dzieciakom -- sam termin nie jest już tak istotny.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.01.2011 23:36 przez administrator.)
02.01.2011 22:15
Ryszard Offline
Junior Member
**

Heh, no prawie Smile
Tak poważnie, to teraz po prostu ferie zimowe, czy raczej ich terminy będą podawane wcześniej niż kiedyś tak, aby szkoły mogły odpowiednio wcześniej przygotować się do tego, kiedy będą miały ferie zimowe. Wiadomo, teraz jak ferie zimowe nie koniecznie są "znacznikiem" końca semestru lepiej wiedzieć wcześniej, jak to odpowiednio zorganizować.

Zakładam jednak, że jak zwykle najbardziej aktualne terminy ferii zimowych będą na stronie http://www.terminyferii.pl Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.01.2011 23:34 przez administrator.)
03.01.2011 22:46
administrator Offline
Administrator

Ilość postów: 11
Ferie 2012 już coraz bliżej.
Chyba nadszedł już najwyższy czas na szukanie noclegów na ferie?

Swoją drogą ciekaw jestem, czy już ferie zimowe będą mocno związane z mistrzostwami europy 2012, czy dopiero wakacje będą "ustawiane" pod tym kontem...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.09.2011 10:58 przez administrator.)
16.09.2011 10:57
Ryszard Offline
Junior Member
**

Tak jak już pisałem w innym temacie - jak dla mnie ferie 2013 wyglądają o wiele lepiej niż ferie2012. To jednak tylko spojrzenie z punktu widzenia mojego województwa...

No nic, białe szaleństwo coraz bliżej Smile
Szukajcie już jakichś dobrych noclegów.
03.10.2011 10:10
Ryszard Offline
Junior Member
**

Ferie zimowe coraz bliżej, a tymczasem fajnie przedstawione zostały także wszystkie inne dni wolne od szkoły w zbliżającym się roku kalendarzowym.
Tradycyjnie wszystkie dni wolne od szkoły znajdują się na http://www.terminyferii.pl
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.11.2011 22:49 przez Ryszard.)
21.11.2011 22:47
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | Pedagodzy | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS